Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Profil společnosti


 

Společnost SAG - CZ spol. s r.o. Brozany nad Ohří navazuje na činnost firmy
Ing. František Dětinský, CSc.- SAG, která působí na tuzemském trhu již od roku 1992.

 

Od svého počátku se firma specializuje na dodávky materiálů pro výstavbu inženýrských sítí. Kromě velkoobchodu společnost provozuje i specializovaný maloobchod zabývající se prodejem materiálů pro výstavbu, rekonstrukce a opravy kanalizačních a vodovodních sítí, odvodňovacích systémů, vnitřních odpadních a vodovodních systémů.

 

Společnost SAG - CZ spol. s r.o. provozuje svou činnost na centrále v Brozanech nad Ohří a na svých pobočkách v Ústí nad Labem a v Mutěnicích na Hodonínsku.

 

Za dobu svého působení se společnost stala významným distributorem řady významných českých i zahraničních výrobců materiálů pro výstavbu inženýrských sítí - MAINCOR, PIPELIFE, OSMA, MARLEY, WAVIN EKOPLASTIK, HAWLE, BUDERUS, VOD-KA, EUROBETON MABA, BETONIKA PLUS a spolupracuje s dalšími renomovanými výrobci.

 

Filozofií společnosti je maximální uspokojení potřeb zákazníků zabezpečované zkušenými pracovníky. Firma SAG - CZ spol. s r.o. se vždy snaží dodávat zboží za zajímavé ceny, v krátkých dodacích lhůtách s operativním přístupem a v ucelených zakázkách za exkluzivních podmínek.

 

K bezhotovostnímu prodeji resp. na fakturu je nutná smluvní spolupráce, ke které se musí uzavřít vzájemná "SMLOUVA O OBCHODNÍ SPOLUPRÁCI PŘI NÁKUPU A PRODEJI", jejíž součástí jsou smluvní podmínky k usnadnění obchodní spolupráce.

 

Všechno dodávané zboží společností SAG - CZ spol. s r.o., Brozany nad Ohří je certifikováno ČR a součástí dodávky materiálů je Prohlášení o shodě.